USG Kraków - USG SPORTOWE KRAKÓW New Reh

USG-SPORTOWE
USG-SPORTOWE | ZADZWOŃ 603-731-279
Przejdź do treści
Centrum diagnostyczne USG SPORTOWE w Krakowie świadczy odpłatne prywatne usługi diagnostyki obrazowej. Każdy pacjent może wybrać dla siebie najbardziej dogodny czas na wizytę w przestronnym, świetnie wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt gabinecie USG.

Specjalnie zaprojektowana leżanka dla pacjenta - znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia, co pozwala lekarzowi utrzymywać żywy kontakt z pacjentem w trakcie zabiegu.

USG
Cena na USG jest zależna od rodzaju i miejsca obrazowania jest stała, taka sama dla wszystkich pacjentów znajduje się w naszym cenniku. Prywatne wykonanie badania USG  – to najlepszy sposób, aby potwierdzić lub obalić założenia lekarza. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Na ekranie monitora pacjent możez zobaczyć badanie przeprowadzane przez lekarza, co daje wyobrażenie o badanym narządzie.

Nasi specjaliści z wielkim szacunkiem odnoszą się do każdego pacjenta, uważnie sprawdzają wszystkie pomiary i podają wyniki badania zaraz po zakończeniu. Podczas odwiedzin naszego gabinetu  w Krakowie – otrzymasz wysokiej jakości usługi na europejskim poziomie.
Diagnostyka USG znajduje swoje zastosowanie m.in w:
  • W położnictwie za pomocą ultradźwięków określamy okres ciąży, sprawdzamy ewentualne patologie płodu, jajników lub macicy. Diagnozujemy niedrożność jajowodów i określamy proces dojrzewania dziecka.

  • W urologii badanie pozwala ocenić funkcjonalność pęcherza moczowego i nerek. Podczas badania mężczyzn badane są nie tylko organy układu moczowego, ale i gruczołu krokowego.

  • Z powodzeniem badanie USG wykorzystywane jest do badania stanu narządów wewnętrznych: wątroby, pęcherzyka żółciowego, tarczycy.

  • Usg ma równiez zastosowanie w kardiologii (diagnostyka układu sercowo-naczyniowego ). Z pomocą wykrywamy nieprawidłowości jego budowy i rozwoju.
USG SPORTOWE
Ultrasonografia
Rejstracja telefocznia
603-731-279
Balicka 14G ( pawilony )
30-149 Kraków
Pon-Sob 08:00-17:00
kontakt@new-reh.pl
rejestracja@new-reh.pl
Wykonanie sudio ZEN 2014
USG-SPORT
Wróć do spisu treści