Osteopata Kraków - USG SPORTOWE KRAKÓW New Reh

USG-SPORTOWE
USG-SPORTOWE | ZADZWOŃ 603-731-279
Przejdź do treści

OSTEOPATA KRAKÓW

Leczenie z pomocą osteopaty

Osteopatia to całościowe uzdrowienie człowieka — zapytasz jak to możliwe? Lekarz osteopata leczy nie tylko bóle, nie usuwa tylko objaw. Zastosowanie odpowiedniego leczenia wyrównuje pracę całęgo organizmu i zapobiega nawrotą chorób.
W XXI wiekue często nie zastanawiamy się co jest powodem naszego bólu. Skupiamy się wyłącznie na chwilowym usunięciu problemy nie skupiając uwagi na jego powodach. Ból głowy — używamy środków przeciwbólowych. Skoczyło ciśnienie — obwiniamy złą pogodę. Ból w plecach — myślimy sobie wiek nie ten. W rzeczywistości procesy bólowe są znacznie bardziej skomplikowane i bardzo ważne jest poznanie swojego ciała.

W naszym centrum medycznym pracują doświadczeni i kompetentni specjaliści, którym bez obawy można powierzyć swoje zdrowie.
Lekarz podczas wizyty u zapyta pacjenta o swoje stare urazy, nawet o te powstałe w dzieciństwie. Wkońcu ludzki organizm, jak baza danych przechowuje wszystkie informacje o urazach, przebytych chorobach, gromadzi, i gdy już nie ma skąd czerpać sił. Pojawiają się nasze bóle.

Na przykład,przyczyny bólu głowy mogą być dalekie od wyobrażenia. Statystycznie u 60% pacjentów regularne migreny powstają na wskutek ucisków kręgosłupa.

Lekarze specjaliści "nie widzą" kompletnego ciała pacjenta. Większość słucha przyczyn bólowych pacjenta i na ich podstawie stawia diagnozę dotyczącą leczenia. Osteopata natomiast "widzi" ludzkie ciało w całości, nie dzieli go na głowę, plecy, kończyny.
Osteopatie możemy podzielić na kilka rodzajów:
Osteopatie globalną która polega na leczenie wszystkich części ciała.
Osteopatia czaszkowo-krzyzową któa dotyczy czaszki, szyi, ramion
Osteopatie narządów trzewnych zajmującą się normalizacją pracy narządów wewnętrznych
Osteopatie struktóralną obejmującą leczenie układu mięśniowo szkieletowego
USG SPORTOWE
Ultrasonografia
Rejstracja telefocznia
603-731-279
Balicka 14G ( pawilony )
30-149 Kraków
Pon-Sob 08:00-17:00
kontakt@new-reh.pl
rejestracja@new-reh.pl
Wykonanie sudio ZEN 2014
USG-SPORT
Wróć do spisu treści