Fizjoterapia Kraków - USG SPORTOWE KRAKÓW New Reh

USG-SPORTOWE
USG-SPORTOWE | ZADZWOŃ 603-731-279
Przejdź do treści

FIZJOTERAPIA KRAKÓW

Fizjoterapia w USG SPORTOWE

Nasze centrum dysponuje nowoczesną bazą do diagnostyki obrazowej, nowoczesny sprzętem, najnowszą technologią. W strukturę naszego centrum po za obrazowaniem, rehabilitacja, osteopatią wchodzi dział fizjoterapii.

W dziale fizjoterapii pracują wykwalifikowani doświadczeni fizjoterapeuci.

W powrocie do zdrowia bardzo ważne są działania fizjoterapii.

Duża część pacjentów po wyleczeniu boryka się z konsekwencjami samej choroby, często również ciężkiego leczenia np. leczenie nowotworów.

Placówka USG SPORTOWE dysponuje szerokim wachlarzem nowoczesnych metod fizjoterapii. Nasi pracownicy oddziału fizjoterapii specjalizują się w trudnych dolegliwościach np. onkologicznych.
Fizjoterapia główne cele.
Pierwszym z nich jest redukcyjne. Zadaniem specjalisty, w tym przypadku – przywrócić zdolność do pracy i wszystkie funkcje organizmu.

Wspieranie cel rehabilitacji - w tym, aby społeczno adaptacji pacjenta, poprawy, jakości jego życia. Taka rehabilitacja odbywa się w odniesieniu do chorych, niepełnosprawnych, pacjentów, którzy utracili zdolność do pracy.

Przy nieuleczalnych nowotworów przedstawiono paliatywna, rehabilitacja. Cel - maksymalne przedłużenie życia, usuwanie dolegliwości bólowych, poprawa stanu.
Każdy konkretny przypadek jest indywidualnie rozpatrywany przez specjalistę, ponieważ jest to bardzo ważne w procesie powrotu do zdrowia. Na co należy zwrócić uwagę?
  • Wiek pacjenta
  • Stan zdrowia pacjenta
  • Stadium choroby
  • Możliwość leczenia
  • Możliwość edukacji
  • Cechy przebiegu choroby
  • Skuteczność leczenia
  • Skutki uboczne terapii
Nasi fizjoterapeuci z powodzeniem stosują skuteczne formy terapii.

Fizjoterapia jest bardzo ważnym czynnikiem rehabilitacja pacjenta, w szczególności po ciężkim leczeniu. Fizjoterapia oddziałuje na chore oraz zdrowe komórki zwiększając efekty procesu leczenia oraz ponosząc, jakość życia.
USG SPORTOWE
Ultrasonografia
Rejstracja telefocznia
603-731-279
Balicka 14G ( pawilony )
30-149 Kraków
Pon-Sob 08:00-17:00
kontakt@new-reh.pl
rejestracja@new-reh.pl
Wykonanie sudio ZEN 2014
USG-SPORT
Wróć do spisu treści